Březen 2015

21. Brumbál a jeho posedlost pornografií

29. března 2015 v 21:51 | Quesa |  Přej si něco...
Harry si další ráno opět přispal a zhluboka se nadechl čerstvého vzduchu. Zrovna když zase usínal, prudce otevřel oči. Kvůli jeho včerejšímu jednání, bylo víc než pravděpodobné, že právě byli na cestě do Maďarska dva členové Řádu, ba co víc dva členové Řadu, co se dobře znali s Harry Potterem.
Zaklel, vyskočil z postele a začal narychlo házet věci do batohu, přičemž zoufale doufal, že ve chvíli, kdy ti dva dorazí, už bude dávno na cestě. Hodil si batoh na záda, opatrně vykoukl ze dveří, aby se ujistil, že chodba je prázdná, a došel k recepci.
"Jak Vám můžu pomoci?" zeptal se s úsměvem recepční, jakmile se Harry přiblížil.
"Chci se odhlásit," řekl Harry a snažil se znít vyrovnaně. "Zařídil jsem vše dřív než jsem myslel, takže nemám důvod tady déle zůstávat."

20. Maďarští trnoocasí

4. března 2015 v 23:28 | Quesa |  Přej si něco...
"Už jsem ti to řekl snad milionkrát, ale zopakuju ti to ještě jednou," zakřičel Profesor, když s Pomocnicí vycházeli z jejich hangáru. "Nebudeme náš Zeppelin barvit na růžovo."
"Ale já mám růžovou ráda," zakřičela na něj Pomocnice. "A když nemůže být růžový, tak ho chci zelený."
"Žádná zelená nebu…" Profesorovu tirádu utnulo odkašlání několika lidí. "Co chcete?"
"Jen jsme chtěli… probrat ten fakt, že jste k pohánění Vaší vzducholodě využili Teslových turbín," začala se první osoba nebezpečně ohánět velkou trubkou. "Myslíme si, že by bylo nejlepší, kdybyste si to rozmysleli."
"Jo," přitakala druhá postava. "Lidi, co tady pohánějí vzducholodě Teslovými turbínami většinou mívají nehody."