Leden 2011

Navždy spolu - TT sebevražda

28. ledna 2011 v 18:28 | Quesa |  Témata týdne
Říkala jsem si, co bych mohla napsat k tomuhle tématu a vůbec jsem nevěděla. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si řekla, že prostě nic psát nebudu. Ale pak mě to napadlo.
Napíšu příběh. A napsala jsem ho. Příběh, který se mi zaryl do srdce a navždy tam zůstane. Je jen na vás jestli se vám bude líbit nebo znechuceně ohrnete nos.


Svoboda...

28. ledna 2011 v 15:58 | Quesa
Tak se opět hlásím a opět se omlouvám :)
Kdo chce číst dál musí rozkliknout :D


Heh, co napsat..

18. ledna 2011 v 20:32 | Quesa
Takže se opět hlásím a temtokrát dřív než za týden :D
Poslušně hlásím, že škola se už uklidnila, většina známek se už uzavřela ( i když ne zcela podle mých představ, ale tak co :D ) a ve škole řádí chřipka. Což znamená spojování s druhou třídou, což znamená, že učitele za chvíli pošlou do Bohnic :D . Jenom dneska nás ve třídě bylo 29 ( dvojnásobek samotné třídy) a učitelka si šla hned po druhý hodině stěžovat a hned na třetí hodinu nás zase rozpojili :D. Kdo mohl čekat, že nás dneska bude tolik ? Včera nás bylo devět.. :D Ale úplně to dodělal spolužák, který při zemáku na otázku: "Kdo žije na severním póle? " odpověděl: "No, asi Santa Claus, ne?". Což, jsme my samozřejmě byli mrtvý smíchy a učitel se nás ani nesnažil uklidnit, jak byl zoufalej... :D
No, tak vás přestanu trápit, svýma zážitkama a přejdu k tomu proč tu vlastně něco píšu. Tak doufám, že už se konečně ukecám a dopíšu tu druhou kapitolu SM, už je rozepsaná.. :)
Pak ještě přemýšlím nad téma týdne. Čeština, to by nemuselo být tak špatný na to něco napsat... tak ještě uvidím.
A abyste se nenudili přidávám zase nějakou písničku :Tuhle mám moc ráda. Teď jsem se do tý skupiny zamilovala a tahle písnička je moje oblíbená od nich. Úplně miluju, jak se tam rozbrečí a publikum je podrží. A to zbytek tý skupiny tak dojme, že tam brečí už půlka jejich skupiny. No prostě, miluju jí.. :D :D
A pár dalších písniček od DBSK :


A tahle je trochu ulítlá, ale svým způsobem i krásná :


Pořád žiju :D

15. ledna 2011 v 14:08 | Quesa
Ano, pořád žiju a hlásím se do služby.
Takže na začátku se chci hrozně omluvit, že jsem tu zas týden nebyla... tenhle týden byl docela hektickej. Samozřejmě jsem všechno nechala málem na poslední chvíli, takže jsem slohovku, projekt i ten čtenářák dělala noc před dnem odevzdání...K tomu se z dvou písemek stalo pět, z toho jedna neohlášená ( ta nedopadla zrovna nejlíip :D ).
No a dál, jak jsem psala minule tak mám rozepsanej dílek SM, tak by během pár dní mohl přibýt.
Tak jinak hrozně moc, moc děkuju za vaší trpělivost. Vydržte to se mnou ještě aspoň do dubna, pak už budu mít od školy na chvíli pokoj.

                                                                                              Vaše zničená Quesa

Smrt..co to vlastně je ?

9. ledna 2011 v 22:52 | Quesa |  Témata týdne
Takže naposlední chvilku ještě přidávám k téma týdne.. :D


Aloha lidi :D

9. ledna 2011 v 11:41 | Quesa
Aloha, hrozně se omlouvám za to, že jsem tu dlouho nebyla. Škola je teď děsná.  Na příští týden mám mít čtenářský deník ( uznávám, vím o tom už dýl, ale komu by se to chtělo dělat o Vánocích, že? :D ), slohovku, referát, projekt, umět nazpamět začátek Máje a k tomu píšem dvě písemky. No je to hrůza !! Když  k tomu připočítám blížící se přijímačky, začínám trochu panikařit. :D
No, tak jsem si postěžovala. :D Ale teď co počítám přidat do příštích pár dní ( čtěte jako příštích pár týdnů ).
Takže, chtěla bych ještě stihnout téma týdne a napsat něco o posmrtným životě. Dál mám rozepsanou další kapitolku Sulfia More a začínám přemýšlet nad další sérií povídek. Takže se těšte !
Tak to je asi tak všechno.
                                                                                         Vaše pracovně zatížená Quesa

Štastný Nový rok

1. ledna 2011 v 0:00 | Quesa
Takže všem přeju štastnej novej rok 2011 :D